חוזרים לבית הספר: כל הציוד שילדים יצטרכו בשנת הלימודים הבאה

חוזרים לבית הספר

הילדים שלכם תכף חוזרים לבית הספר ואתם כהורים רוצים שהם יהיו מצוידים בכל מה שדרוש לשנה החדשה. מלבד ריכוז ומוטיבציה, ילדים זקוקים לציוד איכותי עבור הצלחה בלימודים בעוד שדאגה לכל הצרכים שלהם – חשובה. אז מה כדאי לקנות כבר עכשיו? הנה הרשימה:

תיק בית ספר

ילקוט או תיק גב, תיק מחשב או טרולי – אין זה משנה מה נוח לילד שלכם, ילדים צריכים ציוד לבית ספר שיהיה איכותי. בזמן הבחירה כדאי לבחור תיק שלא יכביד על גב הילדים. בחרו תיק אורתופדי קל משקל. מומלץ לבחור תיק עשוי חומרים מנדפי זיעה בגודל מתאים עבור כל החפצים שהילד שלכם צריך. יש ילדים שיעדיפו לשאת תיק טרולי לכיתה, לכן כדאי לבחור תיק קל משקל עם חיבור נוח לעגלה וכזה שיש בו תאים מתרחבים, תאי אוכל, כיסוי והגנה מגשם, כיסים בצדדים, תחתית קשיחה ומחזירי אור לבטיחות מרבית.

קלמרים

קלמר חייבים לבחור בהתאם לצרכים של התלמיד וגם בהתאם לטעמו האישי, משום שעבור ילדים בכיתה א' הקלמר חייב להיות אטרקטיבי, מעניין ומעוצב. לדוגמא: קלמר מגירה עשוי פלסטיק צבעוני יעורר בילדים חשק לחזור לבית הספר משום שהוא מספק המון עניין. עם זאת יש לשים לב כי הקלמר מכיל את כל הדרוש לכתיבה החל מעטים ועפרונות עד מחק, מחדד, עט עפרון, חודים לעט עפרון וכולי. עבור ילדים בוגרים יותר כדאי לבחור קלמר בד עם תא אחד. בחרו קלמר איכותי שלא יקרע או יתקלקל לאחר מספר קטן של שימושים.

עיטים ועפרונות

זה נכון שהילדים שלנו מכורים למסכי המחשב והנייד, אבל הם חייבים ללמוד לכתוב בכתב יד. בבית ספר יסודי ובחטיבה הילדים ילמדו לכתוב בכתב יד וכמה שיותר מהר, לכן דרושים עטים ועפרונות. בחרו עט ג'ל מחיק שאפשר להשתמש בו לכתיבה ומחיקה, ורכשו עפרונות, מחקים, מחדדים ועט עיפרון איכותי. כך הילד שלכם תמיד יהיה מצויד בכלי כתיבה טובים.

מחשבונים

מחשבונים הם כלי לימוד שמשתמשים בו בכיתות גבוהות יותר מבית ספר יסודי כמו בחטיבה ובתיכון. שאלו את המורה לאיזה ציוד הילד שלכם יזדקק השנה: האם יזדקק למחשבון רגיל או מחשבון מדעי? בחרו כלי עבודה עם מסך מתאים, כזה שיאריך זמן ויהיה חזק ואיכותי. בשלבים מאוחרים יותר ייתכן שתצטרכו לרכוש לילדים מחוגה, כלי שרטוט, תיק שרטוט וכולי – אבל כדאי לחכות להנחיה מהמורים לגבי ציוד שצריך לרכוש בהמשך שנת הלימודים.

קופסאות אוכל

כאשר הילד שלכם הולך לבית הספר הוא מבלה במוסד הלימודי לפחות 5 שעות ביום. כדי שהוא יתמלא באנרגיה ולא יחוש רעב במהלך היום: יש לדאוג לו לארוחת בוקר, ארוחת ביניים וארוחת צוהריים. יש משפחות שאוכלות יחד ארוחת בוקר, ובמקרה כזה דרושות פחות קופסאות. בחרו מספר קופסאות אוכל ובקבוקי שתייה למים קרים בהתאם לצרכים של הילד ולכמות הארוחות שעליו לאכול בזמן הלימודים. בחרו קופסאות איכותיות עם חלוקה אשר נסגרות באופן הרמטי, שומרות על טריות וכאלה שקל לנקות. גם בקבוקי מים צריכים להיות איכותיים וכאלה ששומרים על טמפרטורה קרה או חמה של מים או שתייה חמה.

מהיכן קונים?

כיום לא צריך לכתת רגליים בין חנות אחת לשנייה ואפשר לבצע הזמנת ציוד בית ספר און ליין. חנויות לציוד משרדי, כלי כתיבה וחומרי יצירה יספקו את כל הדרוש עבור הילד שלכם במשלוח מהיר לכל מקום, כך שהוא יוכל להנות משנת לימודים פורייה ומהנה.