קורס יועץ משכנתאות, מסחר בקריפטו והשקעות נדל"ן: רוכשים מקצוע לחיים במכללת פסגות

מכללת פסגות היא מכללה מוכרת ומוערכת בתחומה שמצליחה זה למעלה מ-18 שנה להכשיר למעלה מ-30,000 בוגרים ובוגרות להשתלבות בשוק התעסוקה, ותוך שימת דגש על רכישה של מקצוע לחיים. למעשה, מדובר במכללה המציעה מגוון רחב של קורסים שיכולים להתאים גם לצעירים שנמצאים בתחילת דרכם המקצועית וגם בעבור מי שרוצה לבצע הסבת מקצוע, ולרכוש מקצוע לחיים. מהם המסלולים הבולטים של מכללת רימונים? להלן הפרטים.

קורס יועץ משכנתאות

יועץ משכנתאות הוא איש מקצוע המסייע ליחידים ולמשפחות לנווט בתהליך קבלת הלוואת משכנתא. במסגרת התפקיד המרתק והמבוקש הזה עובדים עם לקוחות כדי להבין את מצבם הפיננסי, היסטוריית האשראי והיעדים, ולאחר מכן משתמשים במידע כדי לעזור ללקוחות לבנות תמהיל משכנתא בהתאמה אישית, במסגרת של ניהול משא ומתן וכן מעקב צמוד אחר קבלת המשכנתא אל מול גופים בנקאיים. לימודים אלה במכללת פסגות מהווים הזדמנות נהדרת בעבור כל מי שרוצה ללמוד את התחום לקבל גישה למערכת לומדה דיגיטלית וכן למערך שיעורים המבוסס על שיטה ייחודית שאותה פיתחו במכללת פסגות, לצד צוות מקצועי שחי ונושם את התחום המרתק של ייעוץ משכנתאות. מדובר בקורס המאפשר לכם ללמוד מקצוע מתגמל גם מבחינת כושר ההשתכרות וגם מבחינת היכולת להשתלב בתחום משגשג בעולם הנדל"ן.

יזמות עסקית

קורס יזמות עסקית במכללת פסגות נמשך כ-10 מפגשים בהיקף של כ-30 שעות לימוד, והוא מאפשר לבוגרים המסיימים את הקורס לרכוש מקצוע לחיים, במסלול מהיר המתבצע במסגרת של קבלת כלים מעשיים שאותם אפשר ליישם לטובת השתלבות בתחום היזמות. במסגרת הקורס תלמדו כיצד לאתר הזדמנויות עסקיות, איך לקבל החלטות נכונות וכן טיפים לצד טכניקות מעשיות שדרכן ניתן יהיה לפעול בשביל לפרוץ קדימה, ולהפוך את יצר היזמות לחלק בלתי נפרד משגרת החיים. מדובר בקורס מקיף המשלב אלמנטים כמו יסודות המיזם העסקי, ניהול פיננסי, יזמות בשוק הנדל"ן ועוד שפע של נושאים שעליהם אפשר לקרוא בהרחבה באתר של המכללה.

 

 

קורס קריפטו

תחום מרתק אשר מאפשר לכם לרכוש מקצוע לחיים כולל בין היתר מסחר בשוק ההון, כמו גם מסחר המתבצע במסגרת של מסחר במטבעות וירטואליים כמו קריפטו. קורס קריפטו הוא קורס מקיף המשלב מגוון רחב של תחומים – היסטוריה של הכסף, ארנקים דיגיטליים, סוגי מטבעות, פתיחת חשבון מסחר, ניתוח טכני מתקדם ועוד. הקורס מתאים לכל מי שרוצה להיכנס לעולם חדש ומרתק המאפשר לכם לא רק לסחור בתחום, אלא גם לסייע  לאחרים להשקיע את כספם באמצעות מסחר המתבצע במטבעות וירטואליים, כמו ביטקווין.

קורס נדל"ן

לימודי נדל"ן במכללת רימונים מתחלקים לארבעה סוגים שונים, המתאימים לכל שלב. למעשה, מדובר בקורסים הבנויים על בסיס של שיטה ייחודית שבמסגרתה כסטודנטים תוכלו להיחשף לרזי המקצוע, החל מהבסיס ועד קורס נדל"ן מעמיק המותאם בעבור יזמים שרוצים לשכלל את היכולת האישית. לאורך כל הקורס תקבלו ליווי צמוד על ידי רכזת של תחום אישיות וכן יכולים לחזור על הקורס במסגרת של לומדה דיגיטלית, העומדת לרשותכם גם לאחר סיום הלימודים.

לסיכום

אם אתם מחפשים מכללה אשר תספק לכם את היכולת לקבל מקצוע לחיים במסגרת של הכשרה מקצועית מקיפה, זה הזמן להיכנס לאתר של מכללת פסגות. מדובר במכללה מוכרת ומוערכת הפועלת בתחום זה שנים רבות ואשר הצליחה להעניק לבוגריה את המענה המקיף ביותר לטובת קריירה ענפה ומצליחה בתחומים מבוקשים, החל מתחום היזמות ועד לתחום הנדל"ן, בליווי מקצועי המתבצע על ידי מיטב המרצים בישראל.