לכבוד המלכה: אילו בדים יתאימו לשמלת השבת?

בראי היהדות, לשבת יש חשיבות עצומה מבחינת רוחנית ואפילו משפחתית. למעשה, הגעה בבגדי שבת חגיגיים היא חלק בלתי נפרד מאורח החיים של לא מעט ישראלים, כאשר בשנים האחרונות ניתן להבחין בשינוי מגמה בכל הקשור ללבוש, בייחוד בשל היכולת לתפור לגמרי לבד שמלות איכותיות שיגרפו מחמאות ואף יהפכו לחלק בלתי נפרד מהמלתחה. בעידן שבו הרשתות החברתיות כמו גם פלטפורמות כמו יוטיוב מציגים שלל טכניקות לתפירה והנגישות לבדים איכותיים היא פשוטה וקלה יותר מאי פעם, זה הזמן שגם אתן תוכלו להתכונן לקראת בואה של שבת המלכה באמצעות רכישה של בדים. מהם הבדים הכי מומלצים? אנחנו כאן עם הפרטים.

קטלוג בדים של קדנה – שפע של אפשרויות לבחירה

חנות הבדים קנדה היא חנות בדים בעלת וותק של שנים ארוכות בענף הטקסטיל, כאשר לחנות הממוקמת ברחוב נחלת בנימים שני סניפים, כאשר באתר קנדה תוכלו לבצע רכישה של בדים איכותיים שיכולים להוביל ליצירה של שמלת שבת חגיגית ואפילו יוקרתית. היתרון של רכישה דרך האתר נובע גם בשל השירות המקצועי אותו אתן מקבלות אבל גם בזכות היכולת לקבל דוגמיות של בדים, כל זאת לטובת בחירה מדויקת בבדים איכותיים, כמו למשל בד כותנה שנחשב לבד איכותי בשל היותו בד נושם, כאשר באתר של קנדה תוכלו לבצע רכישה של בד 100% כותנה. ניתן לבצע רכישה של הבד הזה בעלות כספית אטרקטיבית ועם שימת דגש על נוחות, בייחוד בשל העובדה כי מדובר בבד שהוא קל מאוד לתפירה ביחס לבדים אחרים וגם כזה שמאפשר ליצור שמלה שהיא שיקית אך גם קלאסית, כולל יכולת לתפור אפליקציות מיוחדות על גבי הבד ובכך לשדרג את השמלה באופן משמעותי.

בד נוסף שזוכה לביקוש גבוה הוא בד הפשתן שהפך לאחד מהטרנדים החמים של השנים האחרונות, כפי שניתן לראות בחנויות מובילות אשר מציגות שלל שמלות מבד פשתן. בד פשתן הוא בד שמחזיק מעמד למשך זמן רב והוא גם מאפשר לכן לתפור שמלה אלגנטית ומיוחדת מאוד, כל זאת כחלק מההכנות לקראת השבת. בד מומלץ נוסף בד ג'רזי שהוא גם קל לתפירה וגם מאפשר לבצע דיגום חופשי של שמלה, לטובת יצירה של שמלה מרשימה באפס מאמץ אך במקסימום נראות, בעקבות היותו בד איכותי, גמיש ונעים מאוד על העור.

 

 

לקבל את השבת בסטייל

עולם האופנה הוא עולם שמתפתח בכל עת ומציע מגוון רחב של אפשרויות לבוש, גם בכל הקשור ללבוש צנוע אך גם מרשים לקראת שבת המלכה. אם אתן רוצות לקבל את השבת בסטייל, זה הזמן לפנות לקבלת ייעוץ מטעם נציגי השירות של חברת קנדה, וזאת מתוך מטרה להוביל לרכישה משתלמת אשר תוביל בסופו של דבר גם ליכולת להוביל ליצירה של מספר שמלות שיכולות להיות לא רק אלגנטיות אלא גם מיוחדות מאוד, בזכות היכולת לשלב את מנהגי השבת עם לבוש מרשים שיגרוף מחמאות ואף יכול להתאים גם לאירועים כמו למשל קבלת שבת, הגעה למקווה ועוד.

מעקב אחר הטרנדים החמים

אחד מהטרנדים החמים של השנים האחרונות כולל תפירה בסגנון DIY. מדובר בטרנד שמצליח לכבוש גם את ישראל, וזאת בשל היכולת לבצע רכישה של בדים איכותיים ובמקביל ללמוד כיצד לתפור באופן עצמאי, וזאת על ידי צפייה במדריכים או רישום לקורס מקצועי. תרגול הוא שם המשחק ביצירה של שמלות מרשימות, ועל כן התנסות עם הדוגמיות של הבדים תאפשר לכן לקבל החלטה לגבי בדים איכותיים שישמו אתכן לטובת עיצוב ותפירה של בגדים ושמלות לשבת.

לסיכום

אם התשוקה לאופנה בוערת בכן ואתן רוצות להגיע לשבת בסטייל, אין ספק כי רכישה של בדים דרך חנות מוכרת כמו קנדה תאפשר לכן להוביל ליצירה של שמלות יפהפיות שיכולות להתאים בעבור כל גזרה. בשביל לקבל השראה, מומלץ להיכנס לעמודים של מובילות דעת קהל ברשתות החברתיות ואף להתנסות בעצמכן בסוגים שונים של בדים, עד אשר תוכלו להוביל ליצירה של מיני קולקציה מרשימה לערבי השבת כמו גם החג.