נקניקיות, המבורגרים ותפוח אדמה על האש: 6 מאכלים שחייב להכין בערב ברביקיו עם הילדים

אם אתם רוצים להכין לילדים שלכם על האש ובא לכם שהם ילקקו את האצבעות, הגעתם למקום הנכון. קבלו 6 מאכלים שחייב להכין בערב ברביקיו עם הילדים.

נקניקיות

נקניקיות על האש היא אחת מהמנות היותר מבוקשות בקרב ילדים. יש מאכלים שילדים אוהבים ולא יכולים לוותר עליהם ואין ספק שנקניקיות הוא אחד מהמאכלים הללו. כל מה שאתם צריכים לעשות זה לרכוש נקניקיות טריות ולהניח אותם למשך כמה דקות ספורות על הרשת של הגריל. כיום יש מגוון רחב של נקניקיות וזה לא באמת משנה מה תבחרו, העיקר שלא תצלו אותן יותר מידי זמן על האש כדי שלא יתייבשו. מה שבטוח, אנחנו ממליצים לכם לרכוש נקניקיות טריות ולא קפואות, אין לכם איזה הבדל יש בגוון של הטעמים, זה פשוט מוצר אחר.

המבורגרים

אם אתם רוצים שהילדים שלכם לא ישכחו את העל האש הזה אנחנו ממליצים לכם להכין להם המבורגר על הגריל. תוכלו כמובן לרכוש המבורגרים מוכנים ורק להניח אותם על הגריל, תוכלו גם להכין את ההמבורגרים מאפס בעצמכם. אם אתם כבר מכינים על האש עם הילדים, אנחנו ממליצים לכם להכין איתם מאפס את ההמבורגר, זה יגרום להם לתחושה שהם ממש חלק מהעשייה וזה מושלם. מה שכן, הקפידו שלא לצלות את ההמבורגר על האש למשך יותר מידי זמן על מנת לשמור על הטעמים שלו וכמוכן גם הוויטמינים השונים שנמצאים בבשר.

קבב

קבב על האש זו מנה מושלמת כי היא כמעט ואינה דורשת עבודה. כל מה שאתם צריכים לעשות זה להניח אותה כל הגריל למשך כמה דקות לכל צד ונגמר הסיפור. ממש כמו במנה של ההמבורגר, גם פה תוכלו לרכוש קבבים מוכנים או להכין אותם מאפס ביחד עם הילדים. אם אתם כבר רוכשים קבבים מוכנים, אנחנו ממליצים לכם לא לבחור בקבבים הקפואים אלא ללכת על מוצר טרי ואיכותי, אתם לא מבינים איזה הבדל יש בטעמים.

 

 

חזה עוף

חזה עוף על האש היא מנה שילדים כל כך אוהבים כי היא קלילה ומאד פשוטה להכנה. כל מה שאתם צריכים לעשות זה לרכוש נתחים של חזה עוף בקצבייה, להניח אותם על הגריל ולפזר עליהם מעט פלפל ומלח. אם אתם ממש רוצים להשקיע אתם יכולים להשרות את הנתחים של חזה העוף במרינדה טעימה למשך כל הלילה על מנת שחזה העוף יספוג את כל הטעמים, אין ספק שזו המנה המושלמת לילדים שלכם. קצת קטשופ בצד והם מסודרים לחלוטין.

כנפיים

כנפיים על האש היא מנה פשוט מושלמת כי זה ממש כמו חטיף, ילדים אוהבים לאכול כנפיים על האש כי הם מאד אוהבים את ההתעסקות עם העצמות ואת הטקס הכרוך באכילת המנה הזו. תוכלו לפזר רק פלפל ומלח על הכנפיים לי הטעם, אך אם אתם ממש רוצים להשקיע השרו את הכנפיים במרינדה שהכנתם במשך כל הלילה ואין לנו ספק שאתם והילדים הולכים ללקק את האצבעות. הכנפיים לא צריכות יותר מידי זמן על האש, הבשר שלהן רך וחשוב לנו שלא תצלו אותן יותר מידי זמן כדי שלו ישרפו או יתייבשו. סיימתם להכין? זה הזמן לחצות כל כנף וכנף לשניים ופשוט לחלק אותן כמו חטיף לילדים, הם יעופו על זה, תרתי משמע.

תפוח אדמה על האש

אם יש לכם את הזמן והאנרגיה, אנחנו ממליצים לכם לזרוק איזה תפוח אדמה או שניים על האש, זה גם טעים וגם כיף מאד להכין את זה, לכו על זה.

לסיכום,

אם אתם מכינים על האש עם הילדים ובא לכם שזה יהיה הברביקיו המושלם עבורם, אנחנו ממליצים לכם לבחור במנות שהצגנו במאמר זה, בתיאבון.