המומלצת ביותר – הכול על מדפסת HP OfficeJet Pro 8020

פעמים רבות, בחירת מדפסת איננה דבר פשוט. אחת הדרכים לעשות זאת בצורה זריזה יותר, היא לעבור על סקירות והשוואות של מדפסות שונות. בעזרתן, ניתן לקבל במהירות את המידע החשוב ביותר ואף להשוות בין מדפסות שונות בקלות. סקירות עומק מרחיבות לגבי מדפסת ספציפית ובמקרה זה, נתייחס למדפסת HP מדגם OfficeJet Pro 8020.

במבט כללי

השם OfficeJet מרמז על מדפסת לעסקים. אכן, סדרה זו מתאימה לכך, אך לא רק – היא טובה גם עבור שימוש פרטי. בעסקים, מדפסות נרכשות בכדי לספק שילוב של פתרון לצרכי ההדפסה עם עלויות משתלמות ביחס אליו.

מי שמנוסה ברכש כזה ובעבודה עם מדפסות, יודע שרכישת המדפסת היא רק חלק מהסיפור. לכן, חשוב לציין, שניתן להשיג בקלות ראשי דיו מותאמים למדפסת זו, באתר חברת xldyo. מוצר חלופי זה, מספק יכולת הדפסה של 825 דפים בשחור בממוצע ושל 825 דפים בממוצע בצבע. הדיו מגיע עם אחריות לשנה מלאה. כמובן, הדיו החלופי זול יותר מהמקורי. כמו כן, ישנם מדי פעם מבצעים, אשר עושים זאת משתלם אפילו יותר!

תכונות בולטות

אלה כמה תכונות בולטות של מדפסת זו, שחשוב שתדעו עליהן:

הדפסה משולבת:

במבט כללי, מדפסת זו מספקת את היכולות הרגילות של מדפסות משולבות. משמע – יכולת להדפיס, לסרוק מסמכים, לעשות עותקים של מסמכים סרוקים ולשלוח פקס.

הדפסה אלחוטית:

יכולת בסיסית כיום, אך מאוד שימושית. מאפשרת להדפיס בקלות מהתקני מחשוב נייד שונים, תוך צמצום התלות בחיבור קווי, אשר יש לו מגבלות אורך ובלאי.

Duplex printing

יכולת הדפסה משני צידי הדף בו זמנית. יכולת זו, מספקת חסכון בזמן הדפסה ובטרחה עבורכם. כמובן, היא גם מאפשרת לחסוך בדפים ובהוצאות עליהם.

מהירויות הדפסה

מהירות ההדפסה המרבית היא 29 דפים לדקה בשחור ו-25 דפים לדקה בצבע. לא המהירות הגבוהה ביותר, אך מספיק בהחלט עבור רוב השימושים.

רזולוציה

הרזולוציה מגיעה עד 4800 על 1200 dpi. בהחלט מספיק לרוב המטרות.

המומלצת ביותר - הכול על מדפסת HP OfficeJet Pro 8020

ניהול קל

למדפסת זו צג ניהול צבעוני, בגודל נוח ושימושי. לאורך זמן, נקודות כאלה משפיעות על קלות ונוחות השימוש.

חסכון בחשמל

לא מדובר במכשיר זולל חשמל כגון מכונת כביסה, אך בהדפסה רבה, הוא עדיין עשוי לתרום לחשבון החשמל שלכם. כמו כן, מדפסת שמושארת מודלקת לאורך זמן, בהחלט מבזבזת חשמל. בכדי לצמצם זאת, דגם זה כולל sleep mode ויכולת להיכנס אליו בזמנים מוגדרים מראש.

פקס צבעוני

כמו כן, לסיום, נזכיר שהפקס הוא עדיין יכולת שימושית. מדי פעם הוא נדרש, למרות כל ההתפתחויות בשיטות תקשורת חדשות. מבחינה זו, HP OfficeJet Pro 8020 מספקת את הסחורה היטב, עם תמיכה אפילו בפקס צבעוני.

דגם וותיק

HP OfficeJet Pro 8020 הוא לא דגם מדפסת מהחדשים ביותר. לכאורה, מדובר בחסרון, אך זה לא בהכרח חסרון! ראשית, מבחינת יכולות הדפסה בסיסיות כאלה, אין יתרונות משמעותיים לדגמים יותר חדשים. שנית, דווקא גיל המדפסת, פירושו שמחירה יהיה אם כבר נמוך יותר מבעבר. כמו כן, מדפסת וותיקה, היא מדפסת שיש לגביה יותר סקירות וחוות דעת ברחבי האינטרנט ובכלל. כך שיש להיבט זה לא מעט יתרונות!

לסיכום

לכל מי שמחפש מדפסת הזרקת דיו בסיסית וטובה, כדאי לשקול רכישה של מדפסת מדגם HP OfficeJet Pro 8020. היא תתאים גם למשרדים קטנים, גם לשימוש ביתי פרטי וגם לעבודה מהבית, אשר משלבת את השניים.