מבלים ביחד: אטרקציות באילת למשפחות שאוהבות אקשן

אם אתם מתכוונים לצאת לחופשה באילת ורוצים שהפעם תהיה לכם חופשה מטריפה במיוחד, הגעתם למקום הנכון. קבלו את כל האטרקציות באילת למשפחות שאוהבות אקשן.

שייט אבובים

נכון שיש כל מיני אטרקציות באילת יכולות להתאים למשפחות, אך אין ספק ששייט אבובים עונה על ההגדרה הזו במיוחד. זה אמנם נשמע לכם רומנטי במקצת, אבל שייט אבובים הוא בהחלט אטרקציה שתספק לכם לא מעט אקשן לחופשה. מדובר באבוב שכיבה שנגרר על ידי סירות מרוץ במהירות מטורפת שתקפיץ לכם את האדרנלין ותגרום לדם שלכם בגוף לזרום בצורה מטורפת. אגב, כל המטרה של נהג הסירה הוא להפיל אתכם כמה שיותר מהר למים, כך שאתם והחברים או בני המשפחה תצטרכו לעשות הכל על מנת שזה לא יקרה.

צלילה באילת

מצד אחד צלילה זה משהו מרגיע, מתחת למים של הים האדום מתרשים חיים שלמים שיכולים להעניק לכם לא מעט שקט ושלווה. עם זאת, אל תתבלבלו, מתחת למים האלה מתרחש אקשן מטורף, להקות של דגים שנעות במהירות, דגים בגדלים מטורפים ועוד. תוסיפו לזה את העובדה שזו כנראה הפעם הראשונה שאתם צוללים ותוכלו לקבל אטרקציה מטורפת שתספק לכם לא מעט אקשן לחופשה שלכם באילת.

מצנח ים

האמנתם שאיי פעם תוכלו לצנוח בחופשה באילת? אז הנה הגיע הרגע. מדובר במצנח שקשור לסירת מנוע ופשוט מעיף אתכם באוויר כמו ציפור. לפתע, כל פתחת המפרץ נגלית לעיניכם ואתם עפים באוויר כאילו היו לכם כנפיים. תוכלו לרחף סולו אם תרצו, תוכלו גם לרחף ביחד עם בני הזוג, להחזיק ידיים ולהרגיש כיצד הדם זורם לכם בגוף במהירות מטורפת. לאט לאט סירת המנוע תגביר את המהירות ואתם תרגישו את הרוח פשוט חותכת לכם את הפנים, חוויה מטורפת.

מבלים ביחד: אטרקציות באילת למשפחות שאוהבות אקשן

טיול טרקטורונים

אם אתם רוצים קצת לצאת מהקופסא ולהרגיש את המדבר מקרוב, אין ספק שטיול טרקטורונים הוא האטרקציה המתאימה לכם ביותר. תוכלו לנסוע על הטרקטורון ביחד עם כל המשפחה או החברים ולחוות ביחד את האנרגיה המטורפת שהמדבר שולח לכם. אין לנו ספק שאחרי האטרקציה הזו החופשה באילת כבר לא תרגיש לכם אותו דבר ואנחנו בטוחים שהיא תהפוך חופשה סוערת ומרגשת במיוחד. במהלך טיול הטרקטורונים תוכלו להתרשם מהרי אילת המדהימים, מהחיות המטריפות באזור ואולי על הדרך לשתות איזה תה מדברי טוב.

סירת טורנדו

במילה אחת, פשוט וואו. מדובר בחוויה ימית מטורפת שתשאיר אתכם פשוט פעורי פה. סירת מנוע מהירה בטירוף שנקראת קומנדו X, מתאימה לזוגות, חברים, משפחה ומי לא. טסה על מהירות של 125 ק"מ בשעה, מגעה עד גבול ירדן וחוזרת בסלאלום חזרה אל החוף. במהלך השייט תעצרו בנקודות עניין שונות ותקבלו הסברים מעיינים שמעבר לאקשן יגרמו לכם להרגיש שגם למדתם משהו על העיר. בקיצור, אטרקציה מהירה, מטריפה ועוצרת חושים מהרגע הראשון שתעלו על הסירה.

טיול לפטרה מאילת

אם אתם באמת רוצים אקשן מטורף, זה הזמן לקחת את האטרקציה הזו ולנצל את החופשה שלכם לביקור של יום אחד בירדן. במסגרת האטרקציה תוכלו להכיר מקרוב את הרי אדום, את שמורת הטבע פטרה, את קניון הסיק המפותל ועוד. בין השאר, תוכלו גם לרכב על סוסים, רכיבה מאתגרת שתקפיץ לכם את האדרנלין לשמיים. אין ספק שמדובר באטרקציה המבוקשת ביותר כיום באילת, אטרקציה שמאפשרת לכם להיות בחו"ל במסגרת השהות שלכם בחופשה השנתית.

לסיכום, אם אתם רוצים לשדרג את החופשה שלכם באילת ולהפוך אותה למטריפה ביותר, אין ספק שאתם צריכים להזמין את אחת מהאטרקציות האלה.