מתחילים לייצר הכנסה פאסיבית: הכול על שיטת המסחר דרופשיפינג

אם בא לכם להתחיל לייצר הכנסה פאסיבית בלי יותר מידי מאמץ, הגעתם למקום הנכון. במאמר הבא נסביר מה זה דרופשיפינג, למה כדאי לקחת קורס בתחום ואיך תוכלו לייצר הכנסה פאסיבית.

מה זה דרופשיפינג?

דרופשיפינג הוא מודל עסקי שבו יזמי מסחר אלקטרוני מוכרים מוצרים ללא צורך להחזיק מלאי. כאשר בעל חנות מקבל הזמנה מלקוח, הוא פשוט יוצר קשר עם הספק, אשר לאחר מכן ישלח את הפריטים ישירות לדלת הלקוח. דרופשיפינג קיים כבר שנים והוא עדיין גדל בקצב אקספוננציאלי ויש לכך סיבות רבות. היתרון המרכזי שלו בא לידי ביטוי בפשטות שלו. זה לא דורש יותר מידי השקעה מראש וניתן לעשות זאת בלחיצת כפתור אחת בלבד במחשב או בטלפון. מומלץ כמובן לקחת קורס דרופשיפינג, שהוא קורס שאחריו תוכלו לייצר הכנסה פאסיבית, נדבר על זה מיד.

למה כדאי לקחת קורס דרופשיפינג?

אנחנו ממליצים לכם לקחת קורס דרופשיפינג, אם אתם רוצים להיכנס לתחום בצורה מקצועית כמובן. נכון, אתם אמנם לא מחזיקים חנות עם מלאי משלכם ועדיין, אתם צריכים לדעת לנהל אותה ואת התקשורת מול הלקוחות שלכם. זכרו שהלקוחות שלכם לא יודעים אם אתם כדרופשיפרים או לא, מבחינתם הם רוצים לקבל את המוצר שהם הזמינו בזמן ואם זה לא יקרה הם יפנו אליכם בטענות.

במסגרת הקורס אתם תקבלו את כל הכלים שיסייעו לכם לנהל את הפעילו הזו. תלמדו איך מעלים מוצרים לחנות וירטואלית, אך מקדמים אותם ואיך גורמים ללקוחות לרכוש דווקא את המוצר שלכם ולא את המוצר של המתחרים שלכם.

 

 

למי הקורס מתאים?

קורס דרופשיפינג הוא קורס שמתאים לכולם, במיוחד עבור כאלה שמבקשים לייצר אפיק הכנסה נוסף ופאסיבי, בלי יותר מידי מאמץ. בהזדמנות זו חשוב לציין, דרופשיפינג זה עבודה וגם אם תיקחו את הקורס הכי מקצועי בתחום, זה לא אומר שאתם הולכים לעשות כסף קל. לכן, הקורס והתחום הזה יתאימו לכם אך ורק אם יש לכם את התשוקה להצליח ולהתקדם על מנת לייצר את הרווחים הגדולים.

אנחנו ממליצים לכם לעשות שיעורי בית ולקרוא מעט על התחום. תוכלו למשל להאזין לפודקאסטים על כלכלה ועסקים, שם מדברים לא מעט על דרופשיפינג, על המשמעויות שלו ועל איך אפשר לייצר ממנו רווחים משמעותיים. בסופו של דבר ידע זה כוח ואם אתם רוצים למקסם את הרווחים שלכם אתם צריכים לצבור כמה שיותר ממנו.

איך אפשר לייצר הכנסה מדרופשיפינג?

זו אולי השורה התחתונה של המאמר הזה, איך מייצרים הכנסה מדרופשיפינג? כל מה שאתם צריכים לעשות זה להקים חנות אינטרנטית וירטואלית בפלטפורמות כמו אלי אקספרס או איביי למשל. לאחר מכן, אתם צריכים להעלות מוצרים לחנות ולהמתין שהלקוחות ירכשו אותם. זה בדיוק היתרון של השיטה, אתם לא צריכים להחזיק את המלאי אצלכם, אלא אתם בעצמכם רוכשים את המוצר רק כשלקוח רוכש אותו מכם.

אז איך עושים רווח? בסופו של דבר אתם אמורים להרוויח את ההפרש שבין הסכום שבו מכרתם את המוצר לסכום שבו אתם רכשתם אותו. לדוגמא, אם מכרתם ללקוח מוצר ב-2 דולר ורכשתם אותו בדולר אחד, הרווח שלכם יהיה דולר. זו בדיוק הסיבה שבגינה אתם צריכים ללמוד את התחום הזה לעומק, כי אם נתח הרווחים שלכם יהיה נמוך לא עשיתם בזה שום דבר.

לסיכום

אם בא לכם להתחיל לייצר הכנסה פאסיבית אנחנו ממליצים לכם לקחת קורס דרופשיפינג ולצאת לדרך רק כשיש לכם את כל הכלים ביד.