הוא משלנו: הכירו את רוי בוי, כוכב הילדים הישראלי שלא מפסיק להפתיע

כוכב הילדים רוי בוי מצליח מזה שנים רבות לסחוף אחריו קהל מעריצים עצום, לא מעט בזכות הקסם האישי שלו כמו גם הכישרון המתפרץ שהצליח לפרוץ את גבולות עולם הילדים. כמי שעוסק בתחום זה עשרות שנים ומשקיע רבות בתחום הזה, הגיע הזמן שגם אתם תכירו את כוכב הילדים הישראלי שמצליח להוביל את התחום ואף ליצור שיתופי פעולה עם כוכבי ילדים נוספים, כל הדרך להצלחה. מי הוא רוי בוי וכיצד הצליח להפוך לכוכב ילדים עצום ומוערך? להלן הפרטים.

רוי בוי – כל מה שצריך לדעת אודות כוכב הילדים של ישראל

רוי עוז נולד בשנת 1980 בישראל, וכבר מגיל צעיר מאוד  גילה התעניינות הולכת וגוברת בעולם בעלי החיים והטבע. הוא גידל ברבות השנים בעלי חיים לרבות סוסים, מה שהפך בסופו של דבר לתשוקה אמיתית שהובילה אותו להוציא עשרות סרטונים כמו גם מופעים שהחלו לצבור תאוצה, עד אשר הפך רוי בוי לאחד מכוכבי הילדים הגדולים ביותר. ברבות השנים הוא שיתף פעולה עם אמנים רבים ואף הוציא קלטות ושירים שזכו להצלחה מסחררת, כפי שניתן לראות גם בעמוד היוטיוב וגם ברשתות החברתיות שבהן רוי בוי מככב, ובצדק. הערכים החיוביים שלו אשר כוללים את הערבות הדדית, חיבור ואהבה לבעלי חיים היא זו שהופכת אותו לכוכב ילדים מדור אחר שמצליח גם לאחר עשרות שנים של קריירה לככב ולהוביל לסטנדרט חדש בעולם הילדים.

כמי שרואה בעשייה למען הילדים והנוער כחלק בלתי נפרד ממשימת חייו, אין זה פלא כי המופעים של רוי בוי זוכים לביקוש אדיר אשר מגיע לידי ביטוי במכירה מואצת שהופכת אותו לכוכב ענק ואהוב במיוחד. המופע המצליח שלו שהתחיל בפארק בראשון לציון בקיץ האחרון זכה לביקורות מעולות, ולאור הביקוש הוחלט לפתוח בשורה של מופעים נוספים שמאפשרים גם לכם לצפות בכוכב ולקחת חלק בחוויה בלתי נשכחת, כפי שיעידו אלפי הצופים והצופות שנכחו במופע ודיווחו על רמת שביעות רצון גבוהה מאוד. מעבר לכך, בחג החנוכה הקרוב עתיד רוי בוי לעלות עם מופע חדש ומושקע בחוכמה שנקרא בשם "גשם של סופגניות" ביחד עם כוכבי ילדים נוספים.

 

 

כוכב ילדים המזוהה עם ערכיות לצד מקצוענות ללא פשרות

הייחודיות של רוי בוי ככוכב ילדים מגיעה לידי ביטוי בחשיבה על כל פרט, החל מהעלילה ועד המוזיקה, הריקודים כמו גם האווירה שנוצרת במסגרת המופע. מעבר למופע המצליח שלו בראשון לציון, יש לו גם תוכנית טלוויזיה וכן שורה של פרויקטים שעתידים לעלות בקרוב, כמו למשל רוי בוי ב yes. מדובר בסדרת הרפתקאות חדשה בכיכובו של רוי בוי, כאשר בכל פרק מנסה רוי בוי ביחד עם בעל החיים להגן ולשמור על אוצרות הטבע, בעקבות שני רשעים אשר זוממים לפגוע ביער הסודי. מדובר בסדרה שיכולה להתאים לצפייה לא רק בעבור הילדים אלא גם בעבור בני נוער ומבוגרים, כאשר ההקפדה על מקצוענות ללא פשרות כמו גם עלילה סוחפת היא זו שהובילה את רוי בוי לכוכבות המייצגת את הערכים החיוביים שלו כלפי הסביבה, כמו גם כלפי הקהילה.

לסיכום

רוי בוי הוא כוכב ילדים שמצליח מזה שנים רבות לכבוש את הקהל הישראלי, הן באמצעות סדרת מופעים מצליחה והן בזכות תוכניות טלוויזיה כמו התוכנית החדשה שלה שנקראת רוי בוי ביער הסודי. רוי בוי שומר על קשר עם מעריציו ומעדכן באופן תדיר ברשתות החברתיות אודות אירועים ומופעים חדשים, כל זאת כחלק מעשייה ענפה שהפכה אותו כוכב ילדים מצליח ואהוב במיוחד.