מזוזות מהודרות ועכשיו גם תפילין: אות והדר מרחיבים את מלאי תשמישי הקדושה

מחפשים לרכוש בקרוב תשמישי קדושה חדשים? ובכן – זה לא משנה איזה תשמישים אתם מחפשים בדיוק ואם מדובר על מזוזות, תפילין או טלית וגם לא משנה לאיזו מטרה ואם מדובר בתפילין חדשים עבורכם, מתנה לנער החוגג בר מצווה בקרוב או מזוזה כמתנה למשפחה או חברים קרובים שזה עתה נכנסו לבית חדש – מדובר בסוג של מתנות שיש לבחור בקפידה ולאחר בדיקה כי מדובר על מוצרים תקינים מבחינת הלכה וכן על פריטים יוקרתיים ומהודרים. בגלל שרובינו, כולל מי שמחשיב את עצמו למסורתי לא קונים את הדברים הללו על בסיס יומיומי, לפעמים קשה למצוא אותם במחירים נוחים וקשה במיוחד לדעת שהגענו לחנות טובה ושאנו רואים מוצרים אכן איכותיים מול העיניים שלנו. בדיוק לשם כך אנחנו רוצים להכיר לכם את אתר אות והדר של החנות הכפר סבאית הוותיקה, שם תוכלו לרכוש מזה שנים ארוכות תשמישי קדושה יוקרתיים. ממש לאחרונה הם הגדילו את המלאי שלהם וזאת ההזדמנות להכיר ולנסות את המוצרים הנפלאים שתוכלו לרכוש מהם.

כל התשמישים שאתם מחפשים במקום אחד

אם עדיין לא ביקרתם באתר, כאן תמצאו את החנות המקוונת של הוד והדר, ואם אתם כבר רוצים להתחיל להתרשם בעצמכם ממגוון תשמישי הקדושה והמוצרים שתוכלו לרכוש שם, זה זמן מצוין לעשות את זה.

נספר לכם בקצרה שבעבר הייתם יכולים למצוא שם בעיקר מזוזות ובתי מזוזה מהודרים. אומנם המבחר היה גדול וכל אחד יכול היה למצוא מזוזה בסטייל ובמחיר שמתאימים לו, אבל זה הסתכם פחות או יותר בזה. כיום, החלה מגמה חיובית ונראה כי החנות מגדילה כל הזמן את סל המוצרים שהיא מציעה ללקוחות שלה. לאחרונה למשל התווספה האפשרות הנהדרת לרכוש תפילין מהודרים במחירים משתלמים בסטים הכוללים את התפילין עצמם כמובן, את הקלפים ואת התיק המהודר שעליו גם ניתן לרקום את שם האדם לו הם שייכות.

מזוזות מהודרות ועכשיו גם תפילין: אות והדר מרחיבים את מלאי תשמישי הקדושה

להיות שקטים מבחינת ההלכה

עוד דבר שצריך לקחת בחשבון זה הכשרות של המוצרים והאם כל מוצר הוא אכן תקני על פי ההלכה. רבים שקונים תשמישי קדושה ממקומות לא מוכרים בוחרים לקחת אותם לבדיקה אצל סופרי סת"ם כדי לבדוק אם הם לא פסולים, מה שבהחלט מתגלה לא אחת. כשאתם קונים תשמישים מ"אות והדר", אתם יכולים להיות רגועים במאה אחוז שזה לא יקרה. כל הקלפים נכתבים על ידי סופר סת"ם מוסמך (בדומה לכתיבת ספרי תורה), ותיק ומקצועי שהוא כמובן אדם ירא שמיים. הסטנדרטים הם מהגבוהים ביותר בתחום כאשר ההקפדה היא על הרמה של בית חב"ד לכל הפחות. נכון, יש כאלו שקונים מזוזות למשל ולא מקפידים לבדוק אם הן תקינות או לא, אבל מצד שני יש רבים יותר שזה בהחלט חשוב להם ואם תבחרו לקנות בסופו של דבר מאות והדר אתם בהחלט יכולים להיות שקטים בעניין הזה.

איך תרצו לקבל את המוצר?

מה שחשוב לדעת לבסוף זה שיש כמה וכמה אופציות לקבל את המוצרים של אות והדר לאחר הרכישה. האופציה הראשונה שלכם היא איסוף מהחנות שנמצאת ברחוב ויצמן בכפר סבא וזאת בהחלט אפשרות נוחה לתושבי המרכז שגרים באזור. אם אתם גרים במקומות אחרים בארץ ולא מזדמנים למרכז לעתים קרובות, יש לכם את האפשרות הנהדרת של משלוחים לכל הארץ בפריסה רחבה, כאשר כל רכישה מעל 250 שקלים תזכה אתכם במשלוח חינמי לחלוטין.

לסיכום, כשאתם מחפשים תשמישי קדושה, אנו בהחלט ממליצים על האיכות והניסיון של אות והדר גם ברכישה מקוונת.