חכם משכנתאות – החברה שלכם לייעוץ והכוונה מול הבנקים בישראל

לנטילת משכנתא יש משמעות מכרעת על העתיד הכלכלי, ובפרט על נוחות חיי המשפחה. מדובר בהלוואה גדולה שמשפיעה על גובה ההחזרים החודשיים לאורך תקופה ממושכת. אם נוסיף למשוואה את העובדה שמשכנתא כרוכה בתשלומי ריבית והיא משפיעה על סוג הנכס שאפשרי לרכוש, מתחיל להתבהר מדוע אין להסתפק בייעוץ שניתן מטעם הבנק, אלא נדרש לפעול לצד יועצים מומחים בתחום. חברת חכם משכנתאות בקיאה בכל מה שנוגע לתחום המשכנתא. בעלת ניסיון מוכח של למעלה מ-8 שנים, בהן יצא לה ללוות אינספור לקוחות מרוצים. גם אתם עומדים לקחת משכנתא? מוזמנים לפעול היום עבור המחר, מוזמנים להשיג משכנתא בתנאים מדהימים, וזאת גם אם חושבים שהסיטואציה הפרטית נחשבת מאתגרת במיוחד.

אפשר גם אחרת

אנשים טועים לחשוב שבעולם המשכנתאות לא ניתן למצוא יותר מדי הבדלים. כל עוד זקוקים לסכום מסוים ויכולים להחזיר מדי חודש סכום מסוים, הרי שאין הרבה מקום לגמישות. חברת חכם משכנתאות מוכיחה אחרת. היא מוכיחה שניתן למצוא כיצד זה אפשרי להטיב את תנאי ההחזר, אם מבחינת פריסת תשלומים ואם מבחינת תנאי הריבית. מכאן שאם אתם מבקשים למצוא את תנאי המשכנתא הטובים ביותר נקודתית עבורכם, אתם מוזמנים לקבוע פגישה עם עידו עוז, בעלי החברה. עידו עוז והצוות שלו מוכיחים פעם אחר פעם שהם יכולים לסייע גם למסורבי בנקים, וזאת באמצעות קשרים חשובים שנרקחו לאורך שנים.

ייעוץ אישי התמקחות יעילה וליווי צמוד

חברת חכם משכנתאות פועלת בשלושה מוקדים משלימים:

  • ייעוץ – החברה מייעצת לכל לקוח לגבי אפיק הפעולה הנכון ביותר עבורו, וזאת לצד בחינה של מגוון אפיקים משיקים, כגון יכולת השתכרות, הוצאות עתידיות, כניסה של סכום כסף משמעותי בעתיד הנראה לעין וכדומה. הרעיון הוא שאין תבנית אחידה שלפיה פועלים, אלא כל לקוח נהנה מייעוץ מותאם צורך, יכולת וחזון.
  • התמקחות – לאחר שמקבלים החלטה לגבי הסכום הנחוץ ומגוון פעולות משלימות, היועצים מבית חכם משכנתאות נכנסים לפעולה. עורכים השוואות מעמיקות בין מגוון הצעות, וכמובן שגם מתמקחים עבורכם, כך שבסופו של תהליך ניתן להיות בטוחים שהושגו התנאים הטובים ביותר.
  • ליווי – מרגע שפונים לקבל ייעוץ לגבי השגת משכנתא ועד לרגע השגת המשכנתא הנחוצה, עידו עוז וצוות היועצים עומדים לרשותכם. זמינים עבור כל צורך וייעוץ משלים. כמו כן, ראוי לציין שגם לאחר שהמשכנתא הושגה עדיין נהנים מהליווי המסור מבית חכם משכנתאות. לדוגמה, אם כעבור תקופה התנאים הכלכליים משתנים, ניתן להיעזר בחברה כדי לבצע מחזור משכנתא. פעולה שמובילה להטבת התנאים, וכאמור לחסכון משמעותי.

 

 

שירותי החברה

מעבר לעובדה שחברת חכם משכנתאות מסייעת להשיג תנאי משכנתא מעולים, ראוי לציין שהיא גם יודעת להעניק שני שירותים משלימים. מדובר במחזור משכנתא ובנטילת משכנתא לאיחוד הלוואות, ופה אנחנו מבקשים להסביר.

משכנתא לאיחוד הלוואות מאפשרת להשיג משכנתא בתנאים מעולים עבור אנשים שזקוקים להשיג הלוואה גדולה ויש ברשותם נכס/דירה. בתמורה למשכון הנכס משיגים את ההלוואה הרצויה ובו זמנית זוכים לאפס שלל הלוואות מעיקות שקיימות ברקע. מה מבחינת מחזור משכנתא? כפי שהתחלנו לציין, חכם משכנתאות מלווה לכל אורך הדרך, כך שאם כעבור שנתיים (או עשר שנים) מגלים שניתן להחזיר סכום משמעותי במכה, או שלחלופין זקוקים להפחית את ההחזר החודשי, ניתן להיעזר בשירות. מדובר בבחינת המצב הכלכלי מחדש, ובמקביל במציאת משכנתא שיודעת להציע תנאים יותר מתאימים.

לסיכום,

נציין שאם מחפשים חברה רצינית שמתמחה לאורך שנים בתחום המשכנתא ואף חברה שנלחמת על כל לקוח, חברה שמחזיקה בקשרים חשובים עם שורת בנקים וגופים חוץ בנקאיים, ואף חברה שיודעת להתמקח על האינטרסים הכלכליים שלכם, הגיע הזמן להשקיע בייעוץ מקצועי בתחום, ייעוץ שיחסוך לכם כסף רב לאורך שנים ארוכות קדימה.