דרושים בירושלים ובכל הארץ: אתר סחבק יסדר לכם את העבודה הבאה

לאתר סחבק אידיאולוגיה ברורה: צעירים בישראל צריכים למצוא עבודה משתלמת, בלי כאבי ראש מיותרים. כלומר, בלי שתצטרכו לשלוח קורות חיים באורך הגלות, ללכת למיליון ראיונות מתישים או להרוויח שכר רעב. בסחבק מאמינים שיש מספיק צעירים מוכשרים בישראל – חיילים, חיילים משוחררים, סטודנטים ובני נוער שמגיע להם לעבוד במשרה טובה באמת, גם אם אין להם ניסיון, כי איך תצברו ניסיון אם לא תעבדו באף מקום? סחבק מציע מגוון רחב של עבודות ברחבי הארץ, כולל ירושלים. אז הנה כל מה שחשוב שתדעו אודות אתר הדרושים של הצעירים בישראל.

תהליך חיפוש העבודה לצעירים בישראל

צעירים בישראל פעמים רבות מתקשים למצוא עבודה, מפני שמקומות רבים דורשים קורות חיים, ניסיון וכו'. אך אותם צעירים לא עומדים בפרמטרים הללו, איך יעמדו בהם? הם כנראה תיכוניסטים, חיילים, חיילים משוחררים או סטודנטים שככל הנראה לא התנסו בהרבה עבודות. לכן, הדרישות הללו של מקומות העבודה בישראל פשוט לא הגיוניות, ואתר סחבק הבין זאת לגמרי, לכן הוא השיג עבור הצעירים בישראל מגוון רחב של משרות קלילות, מתגמלות וללא צורך בניסיון. במסגרת המשרות של סחבק תוכלו להשיג עבודה, ואף להתקדם בה לתפקידים בכירים – כי חייב להתחיל ממקום כלשהו אחרי הכול.

העבודות באתר סחבק

באתר סחבק תוכלו למצוא מגוון רחב של עבודות, מצפון עד דרום בתחומים שונים המתאימים לצעירים! חלק מעבודות הן עבודה מעודפת, אשר לאחר חצי שנה של עבודה תקבלו מענק של 10,000 שקלים. באתר תוכלו למצוא עבודות בתחומים הבאים: חקלאות, חיי לילה, מוקדי שירות, מוקדי מכירות, עגלות בחו"ל, חנויות אופנה ועוד.

 

 

עבודות בירושלים באתר סחבק

באתר סחבק תוכלו למצוא מגוון רחב של עבודות בירושלים – הכנו לכם מספר דוגמאות למשרות בעיר שמפורסמות באתר סחבק, שתוכלו למצוא בירושלים.

מאבטחים ליחידת "אלון"

מחפשים תפקיד אבטחה משמעותי? יחידת אלון מגייסת למגוון תפקידים בתחום. במסגרת העבודה, תאבטחו מתקנים מסווגים, תבצעו משימות אבטחה שונות בארץ ובחו"ל, תאבטחו בכירים ומשלחות. היחידה מציעה אופציות קידום רבות, והשכר ההתחלתי הוא 50 שקלים לשעה. כדי להתקבל ליחידה היוקרתית, תצטרכו לעבור סיווג בטחוני ומעבר קורס ייעודי – בנוסף תצטרכו לעמוד בדרישות הבאות: שירות צבאי מלא כלוחמים, הצגת תעודת לוחם, בריאות תקינה, כושר גופני מצוין ועבר פלילי נקי.

יועצי מכירה ב-H.M

ענקית האופנה המהירה H.M מחפשת יועצי ויועצות מכירה לחנויות שלהם בפריסה עצמית, כולל בירושלים. במסגרת העבודה תייעצו לנשים וגברים על בגדים ואקססוריז, כך שאם אופנה זה בדם שלכם, זו יכולה להיות המשרה המושלמת עבורכם! משרה זו מתאימה גם לחיילים ולסטודנטים אשר זקוקים להתחשבות בימים ובשעות, במשרה זו תוכלו לעבוד באופן גמיש לפי היכולת והזמינות שלכם.

מוכרים בסטימצקי

ספרים תמיד היה "הפאשן" שלכם? כשאתם נכנסים לסטימצקי אתם מלאי התרגשות, בגלל כל הטוב הזה שנפל עליכם בצורה של כריכה רכה או קשה? אם עניתם בחיוב על שתי השאלות, כנראה שאתם פשוט חייבים להתחיל לעבוד בסטימצקי! החנות הקסומה, שכולה ספרים מתקופות שונות בהיסטוריה. העבודה בסטימצקי מתאימה לחיילים וסטודנטים, ותוכלו לעבוד בה במשמרות נוחות במיוחד!

מוכרים באיקאה

איקאה זו החנות שיש בה הכל לבית והיא לגמרי עולם של רהיטים עיצוב וסטייל. אז אם אתם אוהבים לתת שירות, תוך טיול תמידי בעולם הרהיטים הקסום של איקאה, לעבוד שם יכולה להיות הזדמנות מושלמת עבורכם! העבודה באיקאה מציעה תנאים מתגמלים במיוחד הכוללים ארוחות מסובסדות, אירועים שווים, מתנות ואופציות קידום. במסגרת התפקיד תעניקו שירות ותמכרו מוצרים ותהיו אחראים על סידור ותפעולה של המחלקה. באיקאה תוכלו לעבוד במשמרות ערב או בוקר כולל ימי שישי, אפשרות מעולה עבור צעירים שרוצים לחסוך עבור הטיול הגדול.

בשורה התחתונה,

באתר סחבק יש מגוון רחב של משרות, בירושלים בפרט וברחבי הארץ בכלל.