4 תוספי תזונה שיעשו טוב לעור הפנים שלכם

כדי לשמור על מראה עור אלסטי ונקי חשוב לשמור על שגרת טיפוח קבועה, בייחוד כאשר מתחיל תהליך ההזדקנות הטבעי – החל מגיל 25 ומעלה. למעשה, חלק בלתי נפרד מהיכולת לשפר את המרקם של העור ואת האלסטיות טמון לא רק בשגרת טיפוח ייעודית המתבצעת באמצעות מכשור ותכשירים אלא גם באמצעות תוספי תזונה שיכולים לסייע לטובת צרכים קוסמטיים אך גם בריאותיים. אם גם אתן רוצות לשדרג את שגרת הטיפוח, להלן חמשת תוספי התזונה שיעשו רק טוב לעור הפנים שלכן, ללא תופעות לוואי ועם ניצול מקסימלי של הרכיבים

תוסף תזונה קולגן

אחד מתוספי התזונה הנמכרים ביותר הוא תוסף תזונה קולגן המיועד באופן ספציפי לעור הפנים. אתר טבע בריא עונים על השאלה מה זה קולגן? ומסבירים כי למעשה קולגן הוא חלבון מרכזי בעור הפנים ומהווה כ-70% מסך החלבונים. את הקולגן הגוף מייצר באופן עצמאי, אולם עם תחילת תהליך ההזדקנות קצב הייצור של הקולגן פוחת ובהתאם לכך מתחילים להופיע סימנים בדמות קמטוטים כמו גם ירידת נפח. על כן, רכישה של תוסף זה מהווה הזדמנות מצוינת להתגבר על המחסור הטבעי, בעקבות שימוש קבוע בתוסף תזונה המכיל ריכוז גבוה של קולגן לצד מינרלים שיעשו רק טוב לעור הפנים אך גם יאפשרו לקבל מגוון רחב של יתרונות כמו למשל חיזוק הציפורניים, הימנעות משחיקת סחוס ועוד.

תוסף תזונה אבץ

אבץ הוא מינרל החיוני לתפקוד של גוף האדם ותפקידו הוא לווסת מגוון רחב של תהליכים, כאשר מחסור באבץ עשוי להוביל בין היתר להשפעה ישירה על עור הפנים. נטילה של תוסף זה מהווה דרך מצוינת להתגבר על המחסור באבץ ואף לנצל את התוסף לא רק לטובת שיפור מרקם עור הפנים אלא גם לשיקום השיער, בייחוד בעבור נשים אחרי לידה שסובלות מנשירה. זאת ועוד, האבץ מגן גם על המערכת החיסונית ואף מסייע לטובת התמודדות עם אקנה בכל גיל.

 

 

ויטמין C

ויטמין C הינו תוסף תזונה המכיל נוגדי חמצון גבוהים המשפיעים על הנראות של העור כמו גם האלסטיות. רבים מהישראלים והישראליות סובלים ממחסור של הויטמין הזה שמגיע לידי ביטוי גם במראה העור אבל גם בתהליכים נוספים בגוף האדם, ועל כן נטילה קבועה של התוסף בהתאם למינון מדויק היא בעלת השפעה מצוינת לא רק על עור הפנים אלא גם על תהליכים נוספים, בייחוד בכל הקשור לטיפוח עור הפנים בעונת הקיץ החמה וזאת על ידי נטילה קבועה של ויטמין C, כאשר ניתן ליטול אותו בכל גיל.

אומגה 3

מזה שנים רבות שתוסף התזונה אומגה 3 זוכה לביקוש אדיר, ולא בכדי. מדובר בתוסף תזונה המכיל חומצות אמינו החיוניות לשמירה על עור הפנים והאלסטיות, לצד חיזוק המערכת החיסונית ואף תמיכה בפעילות המוח. שורה של מחקרים מצאו כי לנטילה קבועה של אומגה 3 יש השפעות ישירות על הבריאות, ועל כן ניתן בהחלט לנצל את התוסף הזה לטובת שדרוג תהליך הטיפוח של עור הפנים ואף ליצור איכות חיים משופרת, בעקבות חומצות אמינו המצויות בתוסף המעולה הזה.

לסיכום

רכישה של תוספי תזונה ייעודים לעור הפנים מהווה הזדמנות מצוינת ליצירה של שגרת טיפוח אפקטיבית, וזאת בשל ריכוז גבוה של מינרלים, חלבונים כמו גם ויטמינים אשר מסייעים לטובת חידוש עור הפנים ובהתאם לכך גם יצירה של מראה בריא יותר. בשביל למקסם את הרכיבים המצויים בתוסף לטובתכם. בשביל להבטיח כי אתם משקיעים את כספכם בחוכמה, רצוי לבצע את הרכישה מחנות מוכרת המשווקת את התוספים באישור משרד הבריאות ובהתאמה אישית לצרכים הנדרשים שלכן, ובייחוד של עור הפנים.

המידע באתר הוא לא חוות דעת רפואית או המלצה רפואית מכל סוג שהוא, ואין לראות בו חוות דעת רפואית ומקצועית. כדי לקבל את המענה המדויק לצורך הטיפול בבעיה יש לפנות לרופא ו/או למומחה בלבד.