מצווה ענקית: עמותת לתת תקווה פועלת נמרצות לשמח ילדים חולים בדרכם להחלמה

הפעילות של עמותת לתת תקווה היא פעילות מרגשת המתרחשת על רקע של הבנה כי יש צורך ממשי להגשים חלומות בעבור ילדים חולים, כמו גם לשמח אותם במסגרת של פעילויות חברתיות וכן סיוע בבקשות. בכתבה הבאה נציג בפניכם את כל מה שצריך לדעת אודות הפעילות המרגשת של עמותה מובילה בתחומה – עמותת לתת תקווה.

לתת תקווה – כל מה שצריך לדעת

עמותת לתת קווה הוקמה בשנת 2015 על ידי מערך של מתנדבים שרואים בפעילות התנדבותית כחלק בלתי נפרד מקידום רווחתם של ילדים ובני נוער הסובלים ממחלות, וזאת במסגרת של פעילויות חברתיות, מתוך מטרה לספק להם אתנחתא הכרחית על רקע של טיפולים רפואיים מורכבים. למעשה, עמותת לתת תקווה מקדמת פעילויות בתוך מחלקות בתי החולים וגם מחוצה להן. כך למשל, המתנדבים של עמותת לתת תקווה פונים למשפחות וילדים לטובת הגשמת חלומות, כאשר ברבות השנים הצליחה העמותה להגשים מאות חלומות. באתר הרשמי של העמותה תוכלו לקבל את כל הפרטים אודות הפעילות המרגשת הזו, כמו גם לראות תמונות וסרטונים מהגשמת חלומות של ילדים המתבצעים על ידי המתנדבים המסורים הפועלים מתוך נתינה וערבות הדדית.

סיוע לצוותים הרפואיים

כמי שמבינים כי לרופאים ולצוותים הרפואיים יש תפקיד משמעותי בעידוד תהליך ההחלמה והסיוע במסגרת הטיפולים, מקדמת עמותת לתת תקווה מענה המגיע לידי ביטוי במסגרת של ערבי הוקרה וכן קידום של ימי כיף בעבור הצוותים הרפואיים. מדובר בפעילות שמצליחה לא רק לחזק את רוחם של המתנדבים אלא גם פעולה שנועדה להוקיר אותם על העבודה הקשה שהם מבצעים, כל זאת בשיתוף פעולה עם בני המשפחה ותוך שימת דגש על שמירה על קשר הדוק עם הצוותים, החל מגיוס של ציוד למחלקות ועד לימי גיבוש. בכך, מצליחה העמותה לפעול באופן נמרץ בעבור הילדים החולים, ועם הבנה כי גם לצוותים הרפואיים מגיע את הכבוד וההערכה, על רקע של מלחמה עיקשת למען בריאותם ושלומם של ילדים, לא רק בהיבט הפיזי אלא גם בהיבט הנפשי.

 

 

סיוע נפשי וכלכלי

העמותה פועלת במגוון רחב של מישורים, כולל סיוע כלכלי. הסיוע הכלכלי נועד לסייע למשפחות להתמודד עם ההוצאות הכבדות של טיפולים רפואיים שיכולים להגיע לסך של אלפי שקלים, ובשל כך מספקת העמותה מענה ומעטפת המגיעים לידי ביטוי במסגרת של פניות ממשפחות הזקוקות לסיוע גם בפן הכלכלי, אבל גם בפן הנפשי. ההתמודדות עם מחלה של ילד גובה מחיר כבד, ובשל כך מספקת העמותה את המענה המקצועי והטוב ביותר, באופן המשרת את הצרכים הנדרשים ולוקח בחשבון את המורכבות הלא פשוטה המשפיעה באופן ניכר על איכות החיים שלהם.

לסיכום

עמותת לתת תקווה היא עמותה מובילה ומוערכת בתחומה שמצליחה ליצור שינוי משמעותי בחייהם של ילדים חולים, בני המשפחה וגם הצוותים הרפואיים אשר מטפלים בהם במסירות. בשנים האחרונות הצליחה העמותה להגשים חלומות למאות ילדים ואף לקדם מגוון רחב של פעילויות, החל מימי כיף במחלקות ועד לערבי הוקרה בעבור הצוותים הרפואיים. בנוסף, מעניקה העמותה גם תמיכה וסיוע בפן הכלכלי והנפשי למשפחות, כל זאת במסגרת של עשייה חברתית המגיעה לידי ביטוי בעשייה חברתית. לקבלת פרטים נוספים אודות הפעילות של העמותה, זה הזמן להיכנס לאתר, שם תוכלו לא רק להתרשם מהפעילות המרגשת אלא גם לקחת חלק בעצמכם, מתוך הבנה כי מעגל הנתינה גדל ומתרחב ובהתאם לכך גם הסיוע שאותו אפשר להעניק בעבור ילדים ומשפחות המתמודדים עם מחלה.